Top

دیزل ژنراتور MTU در نیروی دفاع دریایی

دیزل ژنراتور MTU در نیروی دفاع دریایی

دیزل ژنراتور MTU در نیروی دفاع دریایی

به عنوان یک تامین کننده سیستم، MTUمیتواند به عنوان مثال برای راه حل های پیچیده و پیشرفته ای برای کرکت ها یا بالگرد ها ارائه دهد. این شامل CODAD (دیزل و دیزل ترکیبی)، CODAG (ترکیبی دیزل و توربین گاز)، CODOG (دیزل ترکیبی یا توربین گاز) و سیستم های نیروی CODELOG (ترکیبی دیزل الکتریکی یا توربین گاز).

با تعداد زیادی گزینه در دسترس، MTU قادر به تنظیم بهترین سیستم نیروی دریایی برای کشتی خود است – همه از یک منبع. همچنین به عنوان بخشی از تخصص سیستم ما، ما می توانیم سیستم های قدرت و اتوماسیون خود را که کاملا با موتورها هماهنگ است، بدون در نظر گرفتن اندازه کشتی شما، ارائه دهیم. و خدمات ما در مرحله نصب و راه اندازی پایان نمی یابد.

در صورت تمایل، بسته های خدماتی کامل و متنوع را به عنوان بخشی از راه حل های تدارکاتی مجتمع ارائه می کنیم. این کاملا با الزامات فردی شما منطبق است و از تهیه قطعات یدکی و ابزار برای پشتیبانی نصب و آموزش در محل استفاده می شود.

نیروهای دریایی، پاسداران ساحلی، اجرای قانون و سایر سازمان های دولتی در سراسر جهان نیاز به توانایی واکنش سریع و موثر دارند حتی در شرایط شدید. MTU به آنها قدرت می دهد که این کار را از طریق راه حل هایی انجام دهند که کاملا با الزامات پیچیده خود مطابقت دارند.

با گذشت چند دهه تجربه MTU شریک مناسب برای کسانی است که بالاترین نیاز خود را بر روی سیستم های نیروی دریایی خود قرار می دهند. شهرت قوی ما برای عملکرد بر اساس سال های توسعه، تولید و پشتیبانی از سیستم های کامل نیروی دریایی و نیروی دریایی برای کشتی های دریایی و دولتی است.

موتورهای ما با قدرت چگالی بالا و نسبت قدرت به وزن، طراحی جمع و جور آنها و همچنین ثبات مکانیکی و حرارتی آنها برجسته هستند. در بالای آن، آنها با استفاده از هزینه های کم هزینه زندگی راحت می توانند استفاده و نگهداری شوند. موتور MTU یک برد وسیع از 300 تا 10،000 کیلووات را پوشش می دهد. این باعث می شود که هر کشتی به سمت راست حرکت می کند – از صنایع گشت زنی کوچک به ناوچه ها و زیردریایی های بزرگ.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بفرستید